Konsultacja diety · Wysoka skuteczność · Wieloletnie doświadczenie

O Mnie

Mam na imię Joanna i jestem dietetyczką

Dietetyka  to nie tylko zawód, to moja życiowa pasja. Wiem, że to co robię jest ważne nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla osób, którym pomagam. Dietetyka to porady żywieniowe, jak również planowanie posiłków. To całkowity wachlarz wyzwań, które wymagają stałej pracy z osobą szukającą mojego wsparcia.

Dlatego też każdego klienta staram się dokładnie wysłuchać, abyśmy mogli wspólnie osiągnąć zamierzone cele.

Pamiętaj, że to musi być nasza wspólna pracy i ja bez Ciebie nic nie osiągnę. Musimy uwierzyć, że razem damy radę i odniesiemy sukces.

U mnie nie tylko dostaniesz jadłospis, przede wszystkim dostaniesz duże wsparcie. Nie tylko powiem Ci co jeść, dam Ci również wskazówki jak ćwiczyć, by osiągnąć zamierzone efekty. Specjalizuję się w prowadzeniu osób z nadwagą i niedowagą, opracowuję diety dla osób chorych, szczególnie cierpiących na choroby takie jak nadciśnienie, hashimoto, celiakia, insulinooporność, choroby jelitowe, nietolerancje pokarmowe. Zapraszam również sportowców. Dieta sportowca jest bardzo ważna, ponieważ pozwala zwiększyć jego możliwości oraz szybciej zregenerować organizm po intensywnym wysiłku fizycznym.  Dla mnie dieta jest nieodzownym elementem mojego życia, ponieważ sama aktywnie uprawiam sport.

Każdego dnia doskonalę się i poszukuję nowych metod działania, aby sprostać nawet tym najtrudniejszym przypadkom. Do tej pory uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach. Wszystko po to, by jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dietetyki i sprawić, by każdy kto skorzysta z mojej usługi poczuł się wyjątkowy.

Joanna Maćkowska

Specjalista ds. Dietetyki

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Mam wiele ciekawych pakietów z których warto skorzystać.  Powiem Ci jak ćwiczyć aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Sama uprawiam sport oraz ukończyłam kierunkowe studia, dlatego wiem jak Cię w tym wspomóc. Razem możemy wiele.